227
318066

Gianluca Ferdinando Vichi

(Italia)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 300 - 7 060 EUR
5 530 - 7 370 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Gianluca Ferdinando Vichi
(Italia)

The courtship

Signed F. Vichi, Firenza. Marble. Height 90 cm and stone base 111 cm.

Nagg och skador.
Saknade delar samt lösa delar.
Äldre lagningar.
Ytsmuts.
Tre fingrar samt 3 cm stor flisa ifrån basen medföljer.