436
360463

Bengt Nordenberg

(Ruotsi, 1822-1902)
Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
3 340 - 3 820 EUR
3 800 - 4 340 USD
Vasarahinta
44 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Bengt Nordenberg
(Ruotsi, 1822-1902)

Söndagsbesöket

Signerad B. Nordenberg och daterad 1869. Uppfodrad duk 65 x 55 cm.