436
360463

Bengt Nordenberg

(Ruotsi, 1822-1902)
Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
3 080 - 3 520 EUR
3 270 - 3 730 USD
Vasarahinta
44 000 SEK
Bengt Nordenberg
(Ruotsi, 1822-1902)

Söndagsbesöket

Signerad B. Nordenberg och daterad 1869. Uppfodrad duk 65 x 55 cm.

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

441. Georg Jensen, a sterling silver jardinière, Copenhagen 1925-32, design no 501.
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
Tarjoushistoria
32 000

tarjouksesi
30 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
32 000 SEK