449
329617

Anders Holm

(Ruotsi, 1751-1824)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Anders Holm
(Ruotsi, 1751-1824)

Månskenslandskap; utsikt mot ett slott

Signerad A. H. Pannå 30 x 41 cm. Samtida förgylld ram.