457
350246

Giovanni Ghisolfi, hänen piirinsä

(Italia, 1632-1683)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 230 - 6 980 EUR
5 470 - 7 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
(Italia, 1632-1683)

Landscape with ruins and Jesus with the woman taken in adultery

Relined canvas 63 x 103 cm.

Smärre slitage.
Ytsmuts.
Krackelyr.