457
350246

Giovanni Ghisolfi, hänen piirinsä

(Italia, 1632-1683)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 810 - 7 750 EUR
6 650 - 8 870 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
(Italia, 1632-1683)

Landscape with ruins and Jesus with the woman taken in adultery

Relined canvas 63 x 103 cm.

Smärre slitage.
Ytsmuts.
Krackelyr.