473
291844

Salvator Rosa, hänen seuraajansa

(Italia, 1615-1673)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Vasarahinta
Ei myyty
(Italia, 1615-1673)

Soldiers in a mountain landscape

Indistinctly signed Lo Caracci? Relined canvas 108 x 95 cm.

Krackelyr.
Färgbortfall.
Ytsmuts.
Slitage.