492
355914

Italiensk skola 1700-tal

(Italia)
Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
3 340 - 3 820 EUR
3 800 - 4 340 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Italiensk skola 1700-tal
(Italia)

Mary Magdalene

Italian school, 18th century. Canvas 72 x 59 cm.

Krackelyr, retuscher. Uppfodrad duk.