529
321449

Okänd Konstnär 1600-tal

Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 900 - 2 850 EUR
2 170 - 3 260 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd Konstnär 1600-tal

Portrait of a man, half length

Unknown artist, 17th century. Relined canvas 65 x 40 cm.

Uppfodrad duk, smärre repor.

Muut tiedot

A tergo "Martino de Vos g 1520"