Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
564
367312

Okänd konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Okänd konstnär 1700-tal

OKÄND KONSTNÄR 1700-TAL , Glasmålningar, ett par, ej signerade.

Herdarnas tillbedjan. Glasmålningar, ett par. Vardera 25 x 18,5 cm. Äldre förgyllda ramar.

Obetydliga repor.