687
350605

A set of 13 Swedish Empire chairs by J. P. Grönvall.

Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
20 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Björn Extergren
Tukholma
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Bonad björk med sitsar i flätad rotting. Sabelben. Signerade "IPG".

Repairs.

Alkuperä - Provenienssi

Iggesundsbruk.