784
328559

A Gustavian wall clock by J. Koch.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 140 - 1 420 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Björn Extergren
Tukholma
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Height 98, width 54 cm.

Skador på förgyllning och dekor. Ej funktionstestad.