318730

130. INGE SCHIÖLER, "Klippa N.

Koster".

Signerad Inge Schiöler och daterad 1964. Duk 38 x 42 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK/9 639 - 12 048 EUR
Vasarahinta
65 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Lisätietoja

Hjorthén nr 376.