406215

177. JOHN JON-AND, Båtar vid slussen.

Signerad Jon-And. Troligen utförd på 19010-tal. Färgkrita 31 x 24,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Ei
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK / 1 446 - 1 807 EUR
Vasarahinta
22 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.