406714

178. NILS VON DARDEL, Skiss till "Vattenfallet".

Signerad D. Akvarell och blyerts 47,5 x 62,5 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK / 7 229 - 9 639 EUR
Vasarahinta
Ei myyty
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.