409484

179. KNUT LUNDSTRÖM, Vy över sydeuropeisk by.

Signerad Knut Lundström och daterad 1923. Pannå 65 x 53 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK / 3 614 - 4 819 EUR
Vasarahinta
Ei myyty
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.