188
411105

Tor Bjurström

(Ruotsi, 1888-1966)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Tor Bjurström
(Ruotsi, 1888-1966)

Forest

Signed Bjurström. Panel 54 x 65 cm.

Smärre slitage längs de yttre kanterna.
Obetydligt ytsmuts.

Alkuperä - Provenienssi

Acquired directly form the artist, subsequently by inheritance to the present owner.