411522

315. TIMO SOLIN, Springande kvinna.

Signerad Timo Solin och numrerad 7/8. Brons, mörkpatinerad och polerad. Höjd 41, längd 48, djup 13 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Acquired directly and by the artist.

Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK/3 012 - 3 614 EUR
Vasarahinta
35 000 SEK

On liian myöhäistä jättää ostomääräys.