370213

317. ERIC H OLSON, Optochromie.

Signerad Olson och daterad -66. Glas. Höjd 37, bred 9 cm.

Jälleenmyyntikorvaus
Kyllä
Alkuperä - Provenienssi

Galeri Burén, Stockholm.
The Marabou collection, Sundbyberg/Upplands-Väsby (Aqcuired from the above in 1966).
Kraft Foods Sverige AB, Upplands-Väsby.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK / 964 - 1 205 EUR
Vasarahinta
23 000 SEK
Ostomääräys
On liian myöhäistä jättää ostomääräys.

Ostomääräyksen voi jättää kymmenen kohdetta ennen huudettavaa kohdetta.

Lisätietoja

Purchase receipt from Galeri Burén included.