UTGÅR FELKATALGOSERIAT HUS - MATTA. Rölakan. 184,5 x 102,5 cm. Signerad KB. Sverige 1950-60-tal.
Modernistiskt randmönster i benvitt samt olika blå och bruna nyanser.
Något slitage och smutsig, fläckar. En hörnfrans skadad.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui