700
368702

UTGÅR FELKATALGOSERIAT HUS - MATTA. Rölakan. 184,5 x 102,5 cm. Signerad KB. Sverige 1950-60-tal.

Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
441 - 530 EUR
460 - 552 USD
Vasarahinta
Ei myyty

Modernistiskt randmönster i benvitt samt olika blå och bruna nyanser.

Något slitage och smutsig, fläckar. En hörnfrans skadad.

 Piilota
 Näytä lisää

Contemporary Art & Design 654

392. Elke Krystufek, 'One of you'.
Lähtöhinta
100 000 - 125 000 SEK
Tarjoushistoria
Tämänhetkinen tarjous:
80 000 SEK