923
377032

An Emile Gallé Art Nouveau firepolished cameo glass vase, France.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
540 - 719 EUR
569 - 759 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Height 21,5 cm.

Smärre slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Esbjörn Kronberg Collection.