Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
131
410464

Breitling - Chronomat Evolution. Machine. steel / gold. 44mm. 2008

Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
3 320 - 3 800 EUR
3 800 - 4 340 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Men's watch in steel / gold and gold details. Chronograph. Outer carton, cert, box och paper. Case Nr.2539884, Ref. B1335611-G570.

Slitage. Repor på boett. Ej funktionstestad. Viklås trögt.