402
419232

Anna Finney

(Ruotsi, Syntymävuosi 1971)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Anna Finney
(Ruotsi, Syntymävuosi 1971)

"Hippiebussen" (The Hippie bus)

Signed Anna Finney och daterad 2008 on verso. Canvas 52 x 66 cm.

Obetydligt slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Brändström & Stene, Stockholm.

Näyttelyt

Brändström & Stene, Stockholm, "Flagor av en stad", 14 - 30 March 2008.