471
417961

Joe Grillo

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1980)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 620 - 3 490 EUR
2 740 - 3 650 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Kuvan käyttöoikeudet

Joe Grillo

"Dr Dre Detox #3"

Signed Joe Grillo and dated 9/2010 on verso. Canvas 112 x 110 cm.

Obetydligt slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Loyal, Malmö.