471
417961

Joe Grillo

(Yhdysvallat, Syntymävuosi 1980)
Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuvan käyttöoikeudet

Joe Grillo

"Dr Dre Detox #3"

Signed Joe Grillo and dated 9/2010 on verso. Canvas 112 x 110 cm.

Obetydligt slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Galleri Loyal, Malmö.