77
415662

A pair of Hans J Wegner cherry and brown leather 'China chairs', Fritz Hansen, Denmark 1989.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 780 EUR
1 400 - 1 870 USD
Vasarahinta
22 000 SEK
Lisätietoja ja kuntoraportit
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Johtaja, Design and Moderni taidekäsityö
+46 (0)708 92 19 77

Label marked.

Smärre slitage. (2)

Alkuperä - Provenienssi

Astra Zeneca, Södertälje