77
415662
A pair of Hans J Wegner cherry and brown leather 'China chairs', Fritz Hansen, Denmark 1989.

Label marked.

Smärre slitage. (2)

Jälleenmyyntikorvaus: Ei
Lähtöhinta:

15 000 - 20 000 SEK

1 790 - 2 387 EUR

Vasarahinta:
22 000 SEK
Alkuperä - Provenienssi

Astra Zeneca, Södertälje

Ota yhteyttä asiantuntijaan
Camilla Behrer
Tukholma
Camilla Behrer
Asiantuntija – modernit huonekalut, design, 1900-luvun hopea ja taidekäsityö
+46 (0)8 614 08 19