Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
159
423056

Axel Ender

(Norja, 1853-1920)
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
7 590 - 9 490 EUR
8 690 - 10 900 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Axel Ender
(Norja, 1853-1920)

The visit

Signed Axel Ender. Canvas 75 x 110 cm.

Smärre slitage längs den övre kanten.
Ytlig ålderskrackelyr.
Obetydlig fläck i mitten av motivet.
Duken bör spännas.