236
306051

Georg Engelhard Schröder

(Ruotsi, 1684-1750)
Lähtöhinta
40 000 - 50 000 SEK
3 820 - 4 780 EUR
4 340 - 5 420 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Georg Engelhard Schröder
(Ruotsi, 1684-1750)

Ulrika Eleonora, Queen of Sweden (1688-1741)

Canvas 195 x 134.5 cm.

Krackelyrer, duk med sömmar, duklagningar med retuscher, ställvis färgbortfall.