Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
295
423966

Holländsk skola 1600-tal

(Dutch School 17th century)
Lähtöhinta
80 000 - 100 000 SEK
7 590 - 9 490 EUR
8 690 - 10 900 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Holländsk skola 1600-tal
(Dutch School 17th century)

Dutch school 17th Century, Portrait of a gentleman

Reinforced panel 128 x 98 cm. Period frame.

Krackelerad, retuscher. Pannån förstärkt.