331
404294

Holländsk skola 1700-tal

Lähtöhinta
30 000 - 40 000 SEK
2 870 - 3 820 EUR
3 250 - 4 340 USD
Vasarahinta
100 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Holländsk skola 1700-tal

Soldiers occupy the village

Relined canvas, 68.5 x 102.5 cm.

Täydennyslista

Attributed to Joost Cornelius Droochsloot (1586-1666). Signerad C? Droochtsloot and dated 1638 on the wall to the left.