681
380859

A Swedish early 19th century porphyry salt.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
191 - 287 EUR
217 - 325 USD
Vasarahinta
3 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Diam 6 cm.

Täydennyslista

Nagg.

Alkuperä - Provenienssi

Esbjörn Kronberg Collection.

Näyttelyt

Bukowskis Porfyrutställning 1985/86, Nr 161.