200
439634

Willy Ørskov

(Tanska, 1920-1990)
Willy ørskov, untitled.
Willy ørskov, untitled.
Willy ørskov, untitled.
Willy ørskov, untitled.
Willy ørskov, untitled.

Untitled

Signed Ørskov. Bronze, patina. Height 30, length 24 cm.

Obetydliga små repor och slitage. Något ojämn patina.
Inga övriga anmärkningar.

Jälleenmyyntikorvaus: Kyllä
Lähtöhinta:

25 000 - 30 000 SEK

Vasarahinta:
Ei myyty
Näyttelyt

Gothenburg Art society, insignificant label on verso.

Muut tiedot

Höjd inklusive träsockel 36 cm.