200
439634

Willy Ørskov

(Tanska, 1920-1990)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 340 - 2 810 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Willy Ørskov
(Tanska, 1920-1990)

Untitled

Signed Ørskov. Bronze, patina. Height 30, length 24 cm.

Obetydliga små repor och slitage. Något ojämn patina.
Inga övriga anmärkningar.

Näyttelyt

Gothenburg Art society, insignificant label on verso.

Muut tiedot

Höjd inklusive träsockel 36 cm.