1017
439313

A Empire style, carved agat cameo, brooch.

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

18K gold. Manufactured in Finland, 1884. Length 5.5 cm. Weight 11.4 g.

Slitage. Bucklor.