Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
104
458930

Helene Schjerfbeck

(Suomi, 1862-1946)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 810 - 7 750 EUR
6 650 - 8 870 USD
Vasarahinta
65 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Helene Schjerfbeck
(Suomi, 1862-1946)

"Konvalescenten"

Lithograph in colours, 1938-39, signed in pencil and numbered II 21/30. L. ca 37 x 55 cm. S. 49,8 x 61,4 cm.

Time staining.