Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
1170
458197

LeCoultre. Gold. Manual winding. Ø 35 mm. 1960-tal

Lähtöhinta
30 000 - 32 000 SEK
2 850 - 3 040 EUR
3 260 - 3 470 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Men's watch in gold with gold link. Chronograph. Push pieces are gilded. Caliber Valjoux 72.

Slitage. Boett med repor och nagg. Anlöpning på visare. Enstaka obetydliga repor på urtavla. Glas med repor. Tryckknappar med slitage. Skada på band. Ej funktionstestad.