224
442205

Edvard Bergh

(Ruotsi, 1828-1880)
Lähtöhinta
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 350 EUR
3 250 - 3 790 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Edvard Bergh
(Ruotsi, 1828-1880)

Italian landscape

Signed E. Bergh. Canvas 57 x 71.5 cm.

Äldre lagningar. Smärre slitage längt kanterna efter ramen. Krackelyr. Ytsmuts.