Krackelyr över hela duken. Minimala hål. Gulnad fernissa. Äldre retuscher.
Alkuperä - Provenienssi
Rapps Konsthandel, Stockholm, Sweden.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui