253
454676

Fransk konstnär 1700-tal

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 430 - 1 720 EUR
1 630 - 1 950 USD
Vasarahinta
19 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Fransk konstnär 1700-tal

Still life with flowers

Panel 38.5 x 46 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Antique dealers Maj och Carl-Axel Persson, Malmö.