269
360863

Jacobus Storck

(Alankomaat, 1641-1692)
Lähtöhinta
35 000 - 40 000 SEK
3 340 - 3 820 EUR
3 800 - 4 340 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Jacobus Storck
(Alankomaat, 1641-1692)

Dutch ships outside a city with wall

Relined canvas 50 x 58 cm.

Krackelyr över hela duken. Ytsmuts. Märken efter spännramen. Slitage längs ramen.