494
439664

Empire

(1810-1840)
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Empire
(1810-1840)

An Empire early 19th century six-light hanging lamp.

Height 78, diam 95 cm.

Slitage, skador.