Online-teemahuutokaupat
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Arts of Asia – In the year of the Fire Horse F707
Huutokauppa:
Selected Jewellery – Valentine’s F766
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
A Token of Love E1285
Huutokauppa:
282
497683

Joan Miró

(Espanja, 1893-1983)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 940 - 2 420 EUR
2 220 - 2 770 USD
Vasarahinta
20 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Joan Miró
(Espanja, 1893-1983)

From: "Le lézard aux plumes d'or" (Frontispice)

Lithograph in colours, 1971, on Japan paper, signed in pencil and numbered E.A. 8/10, printed by Mourlot, Paris, published by Broder, Paris. I. 33,5 x 48,1 cm. S. 41 x 55,6 cm.

Mat staining.

Kirjallisuus

Mourlot 792.