265
527738

Mikael Jansson

(Ruotsi, Syntymävuosi 1958)
Lähtöhinta
150 000 - 200 000 SEK
13 300 - 17 700 EUR
13 900 - 18 500 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Mikael Jansson
(Ruotsi, Syntymävuosi 1958)

"Iggy Pop, Miami Studio #3", 2010

Signerad Mikael Jansson and dated 2011 and numbered 1/5 on verso. Gelatin silver print mounted on aluminum and framed, image 140 x 210 cm. Edition 5 + 2 AP.

Alkuperä - Provenienssi

Gun Gallery, Stockholm.

Näyttelyt

Gun Gallery, Stockholm, "Dum Dum Boys photographs by Mikael Jansson", 19 May - 19 June 2011.