1196
481737

A cabochon-cut emerald and single-cut diamond brooch. Made by W.A Bolin, Stockholm.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

18K gold.

Slitage. Nagg på smaragder.