764
484540

Paul Fischer

(Tanska, 1860-1934)
Lähtöhinta
60 000 - 80 000 SEK
5 730 - 7 640 EUR
6 510 - 8 680 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Paul Fischer
(Tanska, 1860-1934)

Signed Paul Fischer. Panel 25 x 32 cm.

At the market, Copenhagen

Obetydligt slitage längs de yttre kanterna efter ramen.
I övrigt inga anmärkningar.

Alkuperä - Provenienssi

Georg Kleis Kunsthandel, Copenhagen.
Private collection.