Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
784
523360

David von Krafft, hänen ateljeensa

(Tyskland/Sverige, 1655-1724)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
(Tyskland/Sverige, 1655-1724)

"King Charles XII" (1682 - 1718)

Canvas 83 x 61 cm.

Krackelerad, skador, lagningar.

Alkuperä - Provenienssi

Earlier in the collection at Valåsen estate, Karlskoga, Sweden.