784
523360

David von Krafft, hänen ateljeensa

(Tyskland/Sverige, 1655-1724)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 220 - 2 660 EUR
2 320 - 2 780 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
(Tyskland/Sverige, 1655-1724)

"King Charles XII" (1682 - 1718)

Canvas 83 x 61 cm.

Krackelerad, skador, lagningar.

Alkuperä - Provenienssi

Earlier in the collection at Valåsen estate, Karlskoga, Sweden.