Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
827
522152

James Poulton

(England, 1800-tal)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
16 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
James Poulton
(England, 1800-tal)

Still life with fruits

Signed James Poulton. Canvas 73 x 92 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Stockholms Auktionsverk, Stockholm, December 4th 2003, catalogue no 2567.