Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Arne Jones E1299
Huutokauppa:
855
537324

Filippo Lauri, hänen piirinsä

(Italia, 1623-1694)
Lähtöhinta
125 000 - 150 000 SEK
11 900 - 14 200 EUR
13 600 - 16 300 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Lisa Gartz
Tukholma
Lisa Gartz
Johtava Asiantuntija Hopea ja Veistokset
+46 (0)709 17 99 93
Filippo Lauri, hänen piirinsä
(Italia, 1623-1694)

Diana and Callisto

Indistinct signature F.L fecit? Relined canvas 104 x 158 cm.

Uppfodrad duk. Krackelerad, lagningar, retuscher.