Online-teemahuutokaupat
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
875
479669

Bartolomeo Torrigiano, hänen koulunsa

(Italia, 1590 - ca 1675)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 900 - 2 370 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
(Italia, 1590 - ca 1675)

Landscape with river and figures

Relined canvas 56.5 x 85.5 cm.

Uppfodrad duk, retuscher, krackelerad.

Alkuperä - Provenienssi

Rapps Konsthandel, 1946, Stockholm, Sweden.