878
520191

Gerard Sanders

(Holland, ca 1702-1767)
Lähtöhinta
20 000 - 25 000 SEK
1 910 - 2 390 EUR
2 170 - 2 710 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Lisätietoja ja kuntoraportit
Johan Jinnerot
Tukholma
Johan Jinnerot
Asiantuntija taide ja vanhempi maalaustaide
+46 (0)739 400 801
Gerard Sanders
(Holland, ca 1702-1767)

Pomona

Signed G. Sanders. Panel 26.5 x 21 cm.

Krackeleringar. Ytsmuts

Alkuperä - Provenienssi

Ealier in the Lindh Collection, Stockholm, Sweden.